H Γενική Συνέλευση του Συλλόγου
Σήμερα 12 Δεκεμβρίου πραγματοποιήθηκε με επιτυχία η Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Υποτρόφων ΙKY. Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας. Σας περιμένουμε όλους στις επόμενες δράσεις του Συλλόγου!
![GenikoSinelefsi12Dek21 Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Υποτρόφων ΙKY](https://ikyscholars.gr/wp-content/uploads/2021/12/GenikoSinelefsi12Dek21-1024x768.jpg)
Σήμερα 12 Δεκεμβρίου πραγματοποιήθηκε με επιτυχία η Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Υποτρόφων ΙKY. Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας. Σας περιμένουμε όλους στις επόμενες δράσεις του Συλλόγου!